Kreidler Logo alfa

 

1888 to rok narodzin historii naszego sukcesu i zarazem data, która przywraca wiele wspomnień. Już od ponad 100 lat Kreidler jest kojarzony z markowymi produktami. Firma, założona w 1888 roku w Kornwestheim, początkowo była znana z motorowerów i motocykli
W roku 2000 produkcja została przeniesiona do nowej oczesnej siedziby zlokalizowanej w Oldeburgu w rejonie dolnej Saxonii. Był to ważny krok, który pozwolił na wzrost kompetencji i efektywną produkcję. Dzięki temu uzyskano dodatkową korzyść dla klientów – atrakcyjną cenę. Od projektu do wykonania – poprzez tory wyścigowe i naszych wyspecjalizowanych sprzedawców – pasja przyświeca nam na każdym kroku. Korzystając z doświadczenia z przeszłości i stosując nowoczesne zdobycze technologii. Tworzymy produkty na miarę XXI wieku.


W Kreidlerze patrzymy nie tylko na bogatą przeszłość, ale również spoglądamy na to, co przyniesie przyszłość. Nazwa Kreidler stała się synonimem dla bezpieczeństwa i jakości. Teraz Kreidler jest znany nie tylko z swoich motorów i motorowerów, ale również z niezawodnej i szerokiej oferty rowerów www.kreidler.pl .